05-12-2007

W dniu 06.12.2007 r. odbędzie się XVIII Sesja Rady Powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu w Kamieniu Pomorskim informuje, że termin XVIII Sesji Rady Powiatu został wyznaczony na dzień 6 grudnia 2007 roku na godzinę 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego mieszczącego się przy ulicy Mieszka I 5B w Kamieniu Pomorskim. Głównym przedmiotem obrad będzie uchwalenie Planu Rozwoju...

więcej »

23-11-2007

Dzień Seniora i Pracownika Socjalnego

W dniu 21 listopada 2007 roku w Domu Pomocy Społecznej w Śniatowie odbyły się obchody "Dnia Seniora" oraz Dnia Pracownika Socjalnego". 

więcej »

19-11-2007

VII Turniej Piłki Siatkowej Radnych i Członków Zarządów Powiatów pod patronatem Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

W dniach 17-18 listopada 2007 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej w Dziwnowie (Powiat Kamieński) odbyły się VII Mistrzostwa Samorządów Powiatowych Województwa Zachodniopomorskiego w piłce siatkowej. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Honorowy patronat nad imprezą objął Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pan Norbert Obrycki. W turnieju udział wzięło 10 reprezentacji z Powiatów kamieńskiego, goleniowskiego, gryfickiego, pyrzyckiego, świdwińskiego, polickiego, koszalińskiego, białogardzkiego, szczecineckiego i choszczeńskiego. Otwarcia mistrzostw dokonał gospodarz imprezy Starosta Kamieński Pan Paweł Czapkin. W otwarciu uczestniczyli: Poseł na Sejm Konstanty Oświęcimski, Starosta Policki Leszek Guździoł, Starosta Koszaliński Roman Szewczyk, Starosta Białogardzki Krzysztof Bagiński, Starosta Goleniowski Tomasz Stanisławski, Starosta Gryficki Kazimierz Sać, Starosta Pyrzycki Wiktor Tołoczko, Starosta Powiatu Szczecineckiego Krzysztof Lis, Burmistrz Kamienia Pomorskiego Bronisław Karpiński, Burmistrz Dziwnowa Krzysztof Kozicki, Przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Stefan Pawlak i Jerzy Serdyński. Po losowaniu, którego dokonał przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Pan Stefan Pawlak zespoły zostały podzielone na dwie grupy A i B. W Grupie A wystąpiły zespoły: Powiatów Polickiego, Pyrzyckiego, Szczecineckiego, Gryfickiego i Świdwińskiego. Natomiast w Grupie B wystąpiły zespoły: Kamieńskiego, Koszalińskiego, Białogardzkiego, Goleniowskiego i Choszczeńskiego. Drużyny rywalizowały systemem w grupach "każdy z każdym". Dwa najlepsze zespoły uzyskały awans do niedzielnych spotkań półfinałowych.

więcej »

08-11-2007

Obchody 89.rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Starosta Kamieński zaprasza na uroczyste obchody 89. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uroczystości zainauguruje Wieczornica połączona ze śpiewaniem pieśni patriotycznych, która odbędzie się w dniu 9 listopada 2007r o godz. 16.00 w auli Liceum Ogólnokształcącego przy ulicy Marii Konopnickiej 19 w Kamieniu Pomorskim.

więcej »

06-11-2007

Obchody Dnia Edukacji Narodowej.

  Dnia 16 października 2007 roku o godz. 16.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Piosenką: „Szczęśliwej drogi” zaśpiewną przez Joannę Pałatyńską uczennicę Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim zainicjowano obchody Dnia Edukacji Narodowej.

więcej »

05-11-2007

Finał Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego

16 października br. w Operze na Zamku odbył się finał Konkursu Gospodarczego Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego. Poniżej przedstawiam listę nominowanych i nagrodzonych w Konkursie Gospodarczym Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego 2007. Wśród wyróżnionych znalazły się firmy i instytucje z Powiatu Kamieńskiego.

więcej »

05-11-2007

Inauguracja roku akademickiego

Władze Powiatu Kamieńskiego wzięły udział w uroczystości inauguracji roku akademickiego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Gryficach.

więcej »

05-11-2007

Sesja Rady Powiatu

Odbyła się kolejna Sesja Rady Powiatu podczas której do najważniejszych sprawy należy zaliczyć przeprowadzenie kolejnego etapu likwidacji zadłużenia szpitala kamieńskiego.

więcej »

05-11-2007

Nagrody od Marszałka

Marszałek województwa Norbert Obrycki wręczył we wtorek nagrody za wydarzenia w turystyce promujące region zachodniopomorski w 2007 roku.

więcej »

« poprzednie 1 ... 200 201 202 203 204 205 206 207 208 209  [210] następne »
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia