dodano: 2015-06-05 11:48:21
Konkurs kulinarny "Wariacje z Pstrągiem"
W dniu 03 czerwca 2015 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się szkolny konkurs kulinarny "Wariacje z Pstrągiem". Uczniowie mieli za zadanie przygotować potrawę z pstrągiem w roli głównej. Na to zadanie mieli 120 minut.
Pomysłodawcą i organizatorem konkursu było Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Wykonawcą była firma Carving-Art Paweł Sztenderski.
Konkurs odbył się w ramach projektu "Lokata na Jutro", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego”. W konkursie wzięli udział uczniowie ze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim. Celem konkursu było kształtowanie postaw kreatywnych oraz podniesienie umiejętności zawodowych uczniów zdobytych podczas zajęć szkolnych i w ramach praktyk zawodowych. Chcieliśmy również zachęcić uczniów do zgłębiania wiedzy kulinarnej, podnoszenia wrażliwości estetycznej, jak również w tym konkretnym przypadku promować pstrąga, jako znakomity produkt dla kucharza.

W jury konkursu zasiedli Paweł Sztenderski oraz Grzegorz Gniech, kucharze z wieloletnim stażem oraz Pan Waldemar Dubrawski, Wicestarosta Kamieński. Na konkursie nie zabrakło również przedstawicieli projektu w ramach którego odbył się ten konkurs: Pani Krystyna Gogacz, Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym, a także Pani Marta Stolarz oraz Pan Marek Szymański, którzy bezpośrednio nadzorowali realizację i przebieg konkursu. Wszystkich przedstawicieli oraz uczniów gościł Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim, Pan Andrzej Swatowski.

Do konkursu zgłosiło się dziewięciu uczestników. Jury spośród zgłoszeń wybrało finałową ósemkę, którzy zaproponowali najciekawsze propozycje kulinarne.
LISTA STARTUJĄCYCH
1.    Sylwia Arsoba - Grillowany pstrąg  farszem orzechowym z gotowaną cukinią oraz dodatkiem dipu śmietanowo - koperkowego
2.    Dawid Wejda - Pstrąg na puree z selera i warzywa z sosem holenderskim
3.    Kaja Szczepkowska - Pstrąg w cieście francuskim ze szpinakiem
4.    Katarzyna Sadowska - Pstrąg faszerowany w sosie pomarańczowym
5.    Marta Palenica - Kołduny z pstrąga w rosole rybnym
6.    Karolina Malec - Pstrąg saute z pieczonymi ziemniakami oraz surówką z młodej kapusty, marchewki, koperku i jabłka
7.    Magda Błaut - Pstrąg faszerowany w liściach kapusty
8.    Sabina Kociuba - Pstrąg w warzywach

NIEZAKWALIFIKOWANE OSOBY
9.    Gawryszewski Filip - Pstrąg czosnkowy

Po krótkiej odprawie konkursowej uczniowie przystąpili do pracy.  Jury oceniało tak ważne aspekty rzemiosła kucharskiego jak organizacja i czystość pracy oraz właściwe wykorzystanie produktów. Najważniejszym na tym etapie konkursu zagadnieniem dla jury były właściwy dobór i wykonanie odpowiednich technik kulinarnych. Po regulaminowym czasie uczniowie zaczęli prezentować swoje dania. Tutaj najważniejszym aspektem był smak potrawy. Oprócz tego sędziowie zwracali uwagę na wygląd potrawy i sposób podania, czystość i porządek po zakończeniu pracy. Ocenie podlegała również prezentacja ustna dania przed komisją konkursową.

Po krótkich obradach i podsumowaniach jury zadecydowało, że zwyciężczynią konkursu kulinarnego Wariacje z Pstrągiem została Magda Błaut. Tuż za nią uplasowała się Marta Palenica oraz Sylwia Arsoba.

Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację konkursu:
1.    MAGDA BŁAUT - 159 PKT
2.    MARTA PALENICA - 157 PKT
3.    SYLWIA ARSOBA - 150 PKT
4.    Karolina Malec - 138 pkt
5.    Katarzyna Sadowska - 138 pkt
6.    Sabina Kociuba - 135 pkt
7.    Dawid Wejda - 132 pkt
8.    Kaja Szczepkowska - 126 pkt


Dla wszystkich laureatów konkursu organizatorzy przewidzieli nagrody rzeczowe o łącznej wartości 2500 zł. Wśród nagród znalazły się tak przydatne narzędzia jak roboty kuchenne, malaksery i blendery, patelnie indukcyjne, frytownica, sokowirówka, rożen elektryczny czy wagi elektroniczne. Mamy nadzieję, że ufundowane nagrody pomogą jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła tym młodym i uzdolnionym kucharzom.

Kliknij na zdjęcia
dodano: 2015-05-25 14:56:01
Konkurs kulinarny - "Wariacje z pstrągiem"
Serdecznie zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz wszystkich sympatyków sztuki kulinarnej w dniu 3 czerwca 2015 roku do Kamienia Pomorskiego. W tym dniu, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbędzie się  konkurs kulinarny „Wariacje z pstrągiem”. Współorganizatorem konkursu jest Powiat Kamieński oraz firma Carving-Art.
Konkurs odbędzie się w ramach projektu "Lokata na Jutro", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego”.
W konkursie mogą wziąć udział uczniowie ze Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim. Celem konkursu jest kształtowanie postaw kreatywnych oraz podniesienie umiejętności zawodowych uczniów zdobytych podczas zajęć szkolnych i w ramach praktyk zawodowych. Pragniemy również takimi działaniami zachęcić do zgłębiany wiedzy kulinarnej, podnieść wrażliwość estetyczną, jak również w tym konkretnym przypadku promować pstrąga, jako znakomity produkt dla kucharza.
dodano: 2015-05-22 13:44:11
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 7/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Baristy I stopnia oraz Barmana I stopnia".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-22 13:43:09
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 6/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Kompleksową organizację konkursu kulinarnego dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-22 13:41:55
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 5/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji "Specjalisty ds. obsługowo-finansowych projektu".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-22 13:38:22
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 4/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji "Kierownika Projektu".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-07 14:25:29
Zapytanie ofertowe nr 7/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Baristy I stopnia, Barmana I stopnia".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-07 14:23:25
Zapytanie ofertowe nr 6/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Kompleksową organizację konkursu kulinarnego dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-07 14:20:57
Zapytanie ofertowe nr 5/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji "Specjalista ds. obsługowo finansowych projektu".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-05-07 14:17:36
Zapytanie ofertowe nr 4/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji "Kierownika Projektu".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-04-07 11:33:29
Zachodniopomorski Turniej Carvingowy
Serdecznie zapraszamy na Zachodniopomorski Turniej Carvingowy, który odbędzie się w dniu 14.04.2015 r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim. Sztuka carvingu to artystyczne rzeźbienie, zdobienie owoców i warzyw. Ten rodzaj rzemiosła bardzo śmiało wkroczył w świat polskiej i światowej gastronomii. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie mogli tej sztuki uczyć się na kursach prowadzonych w ramach projektów unijnych realizowanych przez Starostwo Powiatowe w Kamieniu Pomorskim. Kursy rzeźbienia na różnych poziomach zaawansowania były już realizowane wielokrotnie w szkole w Kamieniu Pomorskim, a ostatnio także w Wolinie. Uczniowie na co dzień swoje umiejętności prezentują w szkole i na praktykach zawodowych.
Powiat Kamieński postanowił w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego”  zorganizować konkurs carvingowy dla uczniów powyższych szkół. Jest to niejako swoiste zamknięcie projektu i sprawdzenie umiejętności uczniów z zakresu carvingu, zdobytych podczas trwania i realizacji projektu.
W konkursie udział weźmie około 20 uczestników. Organizatorzy przygotowali dla uczniów nie lada wyzwania. Trzy konkurencje przewidziane w zmaganiach carvingowych: rzeźba w melonie, rzeźba w arbuzie oraz kompozycja kwiatowa to zadania, które w pełnej krasie mają pokazać kunszt młodych adeptów sztuki carvingu.
Sędziami i współorganizatorami Zachodniopomorskiego Turnieju Carvingowego będą najlepsi w kraju oraz jedni z najlepszych na świecie rzeźbiarze - Paweł Sztenderski oraz Grzegorz Gniech. Panowie to aktualni Vice Mistrzowie Świata w Carvingu. Grono sędziowskie uzupełni Dominika Sadowska z firmy Carving-Art, tegoroczna laureatka Pucharu Polski w Carvingu, oraz przedstawiciel Starostwa Powiatowego w Kamieniu Pomorskim.
Organizatorzy przewidzieli dla uczestników liczne nagrody rzeczowe oraz upominki dla każdego startującego.
Ponadto w dniu konkursu odbędzie się otwarty pokaz sztuki carvingu w wykonaniu zespołu Carving-Art. Zapowiada się więc Carving Show na najwyższym poziomie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
dodano: 2015-03-23 14:41:35
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 3/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Kompleksową organizację oraz obsługę techniczną konkursu carvingu dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-03-23 14:39:04
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 2/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Organizację dwóch wyjazdów studyjnych do hoteli w Berlinie dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-03-05 15:34:27
Zapytanie ofertowe nr 3/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Kompleksową organizację oraz obsługę techniczną konkursu carvingu dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-03-05 15:34:05
Zapytanie ofertowe nr 2/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Organizację dwóch wyjazdów studyjnych do hoteli w Berlinie dla uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie".
Pobierz zapytanie ofertowe:
dodano: 2015-02-09 13:54:59
Odbyły się kursy barmańskie oraz kelnerskie
W dniach 25 i 26 lutego br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie, odbyły się kursy zawodowe: kurs barmański i kurs kelnerski na poziomie podstawowym, dla uczniów klas Technikum Hotelarskiego. Kursy odbyły się w ramach realizowanego w szkole projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”.
Dzięki dwudniowym kursom, prowadzonym przez profesjonalnych trenerów, uczniowie poznali tajniki sztuki barmańskiej i kelnerskiej. Podczas szkolenia barmańskiego uczniowie poznali min: zasady organizacji baru i pracy barmana, historię powstania i przebieg produkcji alkoholu, historię  i znaczenie  lodu w barach, metody barmańskie, sprzęt barowy. Uczniowie przygotowywali również koktajle klasyczne. Kurs kelnerski na poziomie podstawowym obejmował: organizację pracy i przygotowanie sali konsumenckiej i stołów, przenoszenie tac i zastawy stołowej, organizację, technikę i zasady podawania oraz serwowania potraw i napojów. Uczniowie ukończyli kursy z powodzeniem, uzyskując certyfikaty potwierdzające nabyte umiejętności.

Kliknij na zdjęcia

dodano: 2015-02-09 07:56:34
Kursy zawodowe carving i barista
W dniach 4 i 5 lutego br. odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych zawodowe kursy z zakresu Carvingu – poziom podstawowy i Baristy I stopnia, prowadzone przez profesjonalnych trenerów. Kursy zostały zorganizowane w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”.
 W kursach wzięli udział uczniowie Technikum, kształcącym w zawodzie technik hotelarstwa. Uczniowie odbyli kurs Baristy I stopnia z zakresu: podstawowej wiedzy o kawie, obsługi urządzeń kawowych i podstawowych technik baristy tj. przygotowanie espresso, spienianie mleka, przygotowanie cappuccino z elementami latte art., przygotowanie różnych napojów na bazie espresso, czyszczenie i konserwacja sprzętu. Kurs Carvingu na poziomie podstawowym obejmował: prezentację historii sztuki carvingu, narzędzi do carvingu: typy, rodzaje, sposoby używania i konserwacji, sposoby zabezpieczania i pielęgnacji wykonanych prac, rzeźbienie motywów kwiatowych w owocach i warzywach tj.: melon, rzodkiew, kalarepa, papryczki, ogórek, cukinia, tworzenie dekoracji sztuki carvingu (kompozycji przestrzennej). Po skończonym kursie uczniowie otrzymali zaświadczenie certyfikat ukończenia kursu.
        
Kliknij na zdjęcia
 
dodano: 2015-01-28 15:16:14
Po feriach zimowych ruszają kursy zawodowe w ramach projektu "Lokata na jutro"
W pierwszym tygodniu lutego br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie odbędą się kursy zawodowe z zakresu carvingu, baristy oraz dietetyki w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”.

Harmonogram szkoleń:

  • 2 luty 2015 roku – kurs baristy, grupa I w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
  • 3 luty 2015 roku – kurs baristy, grupa II w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
  • 3 luty 2015 roku – kurs carvingu poziom podstawowy grupa I w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
  • 4 luty 2015 roku – kurs carvingu poziom podstawowy grupa I w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie
  • 4 luty 2015 roku - kurs baristy, grupa I w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie
  • 4 luty 2015 roku – kurs dietetyka grupa I w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
  • 5 luty 2015 roku – kurs baristy, grupa II w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie
  • 5 luty 2015 roku - kurs carvingu poziom podstawowy grupa II w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
  • 5 luty 2015 roku - kurs dietetyka grupa I w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim
 
dodano: 2015-01-27 15:38:43
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 1/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 26 stycznia 2015 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 1/2015/WND-POKL.09.02.00-32-26/13 polegającej na: "Pełnienie funkcji "Koordynatora ds. zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2015-01-22 08:42:20
Wizyta zawodoznawcza w Radisson Blu Hotel w Szczecinie
19 stycznia 2015 r.  uczniowie klas III i IV Technikum (technik hotelarstwa) z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do hotelu Radisson Blu Hotel **** Szczecin, w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego”. Radisson Blu Hotel Szczecin powstał w 1992 roku i jest pierwszym hotelem sieci w Polsce. Uczniowie podczas wizyty w hotelu zostali oprowadzeni po obiekcie, gdzie mogli zobaczyć recepcję, Lobby Bar jak również jednostki mieszkalne, w tym pokoje standardowe, pokój przystosowany do obsługi osób niepełnosprawnych, pokój Superior, pokój klasy Biznes oraz apartament. Kolejnym etapem wizyty była hotelowa restauracja Europa Restaurant &Cafe, serwująca śniadania bufetowe szybkie lunche i wykwintne kolacje. Następnie pokazano uczniom centrum konferencyjno-bankietowe, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny, oferujące szeroką gamę usług z organizacją różnych imprez, od kameralnych spotkań do wystawnych przyjęć dla 550 osób. Wizyta w czterogwiazdkowym hotelu pozwoliła uczniom na bliższe poznanie standardów obowiązujących w sieci hoteli Radisson Blu.
Kliknij na zdjęcia
 
dodano: 2015-01-09 15:08:00
Zapytanie ofertowe nr 1/2015/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Pełnienie funkcji "Koordynatora ds. zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-12-16 12:48:57
Wizyta zawodoznawcza w fabryce domów pasywnych PROCYON
Dnia 3 grudnia br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do fabryki domów pasywnych PROCYON w ramach projektu "Lokata na jutro", współfinansowanego ze środków Unii Eropejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem wizyty zawodoznawczej w ramach zajęć "Budownictwo na plus" było poznanie procesu technologicznego budowy najnowocześniejszych budynków jednorodzinnych. Uczniowie mieli okazję obejrzeć pracę najnowocześniejszych maszyn do obróbki drewna i wiele innych. Kolejnym punktem wizyty zawodoznawczej było obejrzenie pokazowego domu. Przedstawiciel firmy wyjaśnił zasady projektowania domów pasywnych, zastosowanych rozwiązaniach oraz przyszłości budownictwa pasywnego.
Kliknij na zdjęcia
 
dodano: 2014-12-15 12:39:14
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 11/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 10 grudnia 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 11/2014/WND-POKL.09.02.00-32-26/13 polegającej na: "Realizacji zajęć pozalekcyjnych z języka niemieckiego oraz matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie." w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-12-02 13:23:25
Uwaga - zmiana zapytania ofertowego nr 11/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Realizację zajęć pozalekcyjnych z języka niemieckiego oraz matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie.
Pobierz ogłoszenie:
Pobierz zmienione zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-11-26 16:32:05
Uwaga - zmiana zapytania ofertowego nr 11/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Realizację zajęć pozalekcyjnych z języka niemieckiego oraz matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie.
Pobierz ogłoszenie:
Pobierz zmienione zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-11-25 13:15:44
Zapytanie ofertowe nr 11/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Realizację zajęć pozalekcyjnych z języka niemieckiego oraz matematyki w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-11-25 07:57:17
Wycieczka zawodoznawcza do Hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu
24 listopada 2014 r.  uczniowie klas III i IV Technikum (technik hotelarstwa) uczestniczyli w wycieczce zawodoznawczej do Hotelu Hampton by Hilton*** w Świnoujściu, w ramach projektu „Lokata na jutro”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”. Celem wizyty  było poznanie organizacji i technik pracy poszczególnych pionów organizacyjnych w obiekcie hotelarskim min:  pracy działu służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego. Pan Tomasz Węckowski – Kierownik Operacyjny Hotelu Hampton by Hilton w Świnoujściu zapoznał uczniów z tajnikami funkcjonowania obiektu, dokładnie pokazał najważniejsze miejsca hotelu: recepcję, część mieszkalną obiektu, restaurację hotelową, salę konferencyjną oraz salę fitness. Ponadto uczniowie zapoznani zostali ze standardami obsługi, wyposażenia oraz usługami które świadczy hotel. Uczniowie poznali zasady  funkcjonowania sieci Hampton by Hilton jak również zadania poszczególnych działów.
Hampton by Hilton to piękny, nowoczesny, funkcjonujący od trzech lat w Świnoujściu hotel. Obiekt posiada ciekawą lokalizację, położony jest w bliskiej odległości od plaży, obok hotelu znajduje się centrum handlowe Platan. Hotel Hampton by Hilton oferuje nowoczesne zakwaterowanie nad Morzem Bałtyckim w Świnoujściu, zaledwie 1,5 km od granicy niemieckiej. Goście mają do wyboru eleganckie, nowoczesne i komfortowo wyposażone pokoje oraz apartamenty. Każdy pokój w hotelu Hampton by Hilton Świnoujście jest klimatyzowany i urządzony został w ciepłej kolorystyce. Pokoje dysponują łazienką i wyposażone są w wygodne łóżko Sweet Dreams, telewizor LCD, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty, oraz żelasko i deskę do prasowania. Na terenie obiektu znajduje się kawiarnia serwująca zimne i ciepłe przekąski oraz hotelowy bar. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz klub fitness. Do dyspozycji gości jest sala konferencyjna Ocean, oferująca 75 metrów kwadratowych uniwersalnej przestrzeni na zebrania lub imprezy. W największej konfiguracji może ona pomieścić maksymalnie 70 gości w układzie teatralnym. Wizyta w hotelu pozwoliła uczniom na bliższe poznanie standardów obowiązujących w sieci hoteli Hilton by Hampton.
Kliknij na zdjęcia
 
dodano: 2014-11-21 10:33:35
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 10/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 18 listopada 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 10/2014/WND-POKL.09.02.00-32-26/13 polegającej na: "Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Kelnerstwa, Baristy I stopnia, Baristy II stopnia, Barmana I stopnia, Carvingu poziom podstawowy, Carvingu poziom średniozaawansowany, Carvingu - techniki graficzne, Dietetyki oraz Dekorowania potraw." w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-11-18 07:43:01
Uwaga
W związku z czasową nieobecnością Pani Elżbiety Dowgiałło w okresie od 17 do 26 listopada 2014 roku zostają odwołane zajęcia "Prowadzenie działalności gospodarczej - doradztwo indywidualne". Zajęcia dla uczniów zaplanowane na ten okres odbędą się w innym terminie.
 
dodano: 2014-11-12 12:22:38
Wizyta zawodoznawcza w Hotelu "Radisson Blue Hotel"
W dniu 4 listopada br. uczniowie Technikum Hotelarskiego pod opieką Anety Pintal uczestniczyli w Wizycie Zawodoznawczej w Hotelu „Radisson Blue Hotel” w Szczecinie zorganizowanej w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Odwiedzony przez uczniów obiekt posiada cztery gwiazdki, co poświadcza wysokiej klasy usługi jakie oferuje. Celem tej wizyty było poznanie organizacji i techniki pracy w obiekcie hotelarskim ze szczególnym uwzględnieniem pracy służby pięter, recepcji oraz działu gastronomicznego. Ponadto uczniowie zapoznali się ze standardami obsługi, wyposażenia oraz usługami które świadczy hotel. Po wyjeździe zawodoznawczym wszystkim dopisywały bardzo dobre humory.
Kliknij na zdjęcia
 
dodano: 2014-11-07 12:06:41
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 9/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 05 października 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 9/2014/WND-POKL.09.02.00-32-26/13 polegającej na: "Świadczeniu usług transportowych związanych z przewozem uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie na wyjazdy studyjne" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-10-29 12:45:55
Zapytanie ofertowe nr 10/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Kelnerstwa, Baristy I stopnia, Baristy II stopnia, Barmana I stopnia, Carvingu poziom podstawowy, Carvingu poziom średniozaawansowany, Carvingu - techniki graficzne, Dietetyki oraz Dekorowania potraw.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-10-23 07:40:53
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 8/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 22 października 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 8/2014/WND-POKL.09.02.00-32-26/13 polegającej na: "Świadczeniu usług transportowych związanych z przewozem uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskimna wyjazdy studyjne" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-10-17 08:38:50
Zapytanie ofertowe nr 9/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Świadczenie usług transportowych związanych z przewozem uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie na wyjazdy studyjne.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-10-03 12:29:16
Zapytanie ofertowe nr 8/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na Świadczenie usług transportowych związanych z przewozem uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim na wyjazdy studyjne.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-09-22 21:09:41
Przyszedł czas na kursy z zakresu carvingu
We wtorek 23 września br. oraz w czwartek 25 września br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim zostaną przeprowadzone kursy carvingu poziom podstawowy oraz średniozaawansowany dla uczniów biorących udział w projekcie „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”. Podczas szkolenia uczniowie pod czujnym okiem Mistrza Polski w Carvingu Pawła Sztenderskiego poznają tajniki rzeźbienia w owocach oraz warzywach.
dodano: 2014-04-21 21:45:48
Kolejny kurs barmański
W dniach 22-23 września br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbędzie się kurs barmański dla uczniów biorących udział w projekcie „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”. Na dwudniowym kursie barmana uczniowie pod czujnym okiem instruktora z Agencji Barmańskiej „Event-bar” ze Szczecina zdobędą podstawową wiedzę z zakresu obsługi i zarządzania barem, podstawowych trików barmańskich, a co najważniejsze uczniowie będą pracować z przyborami barmańskimi, szkłem barowym, sprzętem chłodniczym, różnymi gatunkami alkoholi oraz poznają różne receptury oraz techniki sporządzania różnych, barwnych drinków.
dodano: 2014-04-16 14:03:08
I Powiatowe Forum Kształcenia Zawodowego za nami
W piątek 11 kwietnia br. w sali gastronomicznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim, odbyło się pierwsze spotkanie z pracodawcami w ramach Powiatowych For Kształcenia Zawodowego zaplanowanych w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego. Celem spotkania zorganizowanego przez dyrektora szkoły Andrzeja Swatowskiego była dyskusja nad poprawą jakości kształcenia, a także współpracy szkoły z lokalnymi pracodawcami. Zaprezentowane zostały  cele projektu oraz ich aktualna realizacja, Dyskutowano też o roli pracodawców w kształceniu zawodowym. Poruszono problemy lokalnego rynku pracy oraz rozmawiano na temat dostosowania kształcenia do zmieniającego się zapotrzebowania na pracowników w tzw. zawodach przyszłości. W spotkaniu wzięło udział 15 przedstawicieli lokalnych firm oraz Powiatowego Urzędu Pracy i Cechu Rzemiosł.
Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim zaproszonym gościom za aktywne i czynne uczestnictwo w  spotkaniu.
dodano: 2014-03-26 10:49:33
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 7/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 24 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 7/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: "Przeprowadzenie badań lekarskich z wydaniem odpowiednich zaświadczeń z zakresu medycyny pracy dla 180 uczniów odbywających staże zawodowe u pracodawców" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-03-26 10:47:12
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 6/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 24 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 6/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: "Usługę polegającą na ubezpieczeniu NW 180 uczniów odbywających staże zawodowe u pracodawców" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-03-07 13:11:40
Zapytanie ofertowe nr 7/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: "Przeprowadzenie badań lekarskich z wydaniem odpowiednich zaświadczeń z zakresu medycyny pracy dla 180 uczniów odbywających staże zawodowe u pracodawców".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-03-07 13:10:03
Zapytanie ofertowe nr 6/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: "Usługę polegającą na ubezpieczeniu NW 180 uczniów odbywających staże zawodowe u pracodawców".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-02-24 14:17:15
Rozstrzygnięcie zapytanie ofertowe nr 5/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 21 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 5/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: "Usługę hostingową wraz z domeną" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-02-20 15:14:34
Kursy szkoleń z zakresu baristy i barmana - zakończone
W dniach 11-13 luty br. 12 uczniów Technikum Żywienia i Gospodarstwa Domowego wchodzącego w skład  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim wzięło udział w kursach z zakresu baristy oraz barmana, które zostały zrealizowane w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, którego beneficjentem jest  Powiat Kamieński.
Na dwudniowym kursie barmana I stopnia uczniowie pod czujnym okiem instruktora z Agencji Barmańskiej „Event-bar” ze Szczecina zdobyli podstawową wiedzę z zakresu obsługi i zarządzania barem, podstawowych trików barmańskich. Poruszane były zagadnienia związane z alkoholoznawstwem, fachową terminologią barową. Bezpośredni kontakt z: przyborami barmańskimi, szkłem barowym, sprzętem chłodniczym, różnymi gatunkami alkoholi, recepturami oraz technikami sporządzania rodzajowo różnych, barwnych  drinków dla niektórych uczniów biorących udział w tym szkoleniu zaszczepił bakcyla zawodu barmana. Kurs składał się z części teoretycznej i praktycznej,   po której każdy z uczestników kursu otrzymał certyfikat ukończenia kursu I stopnia barmana.
W trzecim dniu szkolenia uczniowie w ramach kursu z zakresu baristy poznali tajniki pochodzenia kawy, jej; gatunki, uprawę, technologię produkcji, nabyli umiejętności obsługi profesjonalnego ekspresu, młynka do mielenia kawy oraz zgłębili tajniki przygotowywania kawy. Uczniowie uczyli się spieniania mleka oraz zdobienia kawy techniką latte art., sosem i szpikulcem. Kurs podzielony był na dwie części, teoretyczną oraz praktyczną zakończoną egzaminem. Uczniowie otrzymali certyfikaty I stopnia.
Otrzymane przez uczniów szkoły certyfikaty, zwiększą ich szanse  na rynku pracy w branży gastronomicznej.
W czasie trwania kursu, na korytarzach szkoły unosił się aromat świeżo mielonej kawy, co wzbudziło szerokie zainteresowanie pozostałych uczniów szkoły  chęcią uczestnictwa w kolejnych szkoleniach.
 
Kliknij na zdjęcia !
 
dodano: 2014-02-11 12:38:39
Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kamieniu Pomorskim od mistrzów uczyli się carvingu !!!
Po raz kolejny, dzięki pracownikom Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się dwudniowy kurs carvingu. Projekt „Lokata na jutro” realizowany przez Powiat Kamieński, współfinansowany jest przez UE w ramach EFS, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego”.

W dniach 5-6 luty 2014 roku odbył się kurs carvingu poziom podstawowy i średniozaawansowany, który poprowadzili Mistrz Polski w Carvingu Paweł Sztenderski oraz Wicemistrz Polski w Carvingu Grzegorz Gniech. W warsztatach uczestniczyło 10 uczniów technikum żywienia, którzy w trakcie dwudniowego kursu uczyli się rzeźbić w owocach i warzywach min. arbuzach, melonach, marchewkach czy kalarepie. Wykonywali kompozycje kwiatowe. W carvingu nie ma barier, to co zostanie wyrzeźbione, zależy tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni - mówił pan Grzegorz. Jak nasi goście zaznaczyli w rozmowie, ich przygoda z carvingiem zaczęła się, gdy w Polsce było zaledwie 20 osób zajmujących się tą sztuką. W poprzednim roku w kursach uczestniczyło około 500 osób, a od stycznia już ponad 200. Drużyna  Carving - art podczas Olimpiady Międzynarodowej zajęła 3 miejsce na 54 kraje i 1500  uczestników. Carving w Polsce rozpowszechnił się około 2006 roku i jeszcze parę lat temu znany był przede wszystkim w branży gastronomicznej czy hotelarskiej, a teraz jest już coraz częściej spotykany. Zainteresowanie tą sztuką wykazują zarówno ludzie młodzi jak i osoby starsze. W najbliższym czasie pan Paweł i Grzegorz wyjeżdżają do Czech na konkurs jako jedyna drużyna z Polski. Trzymamy kciuki !

Podczas warsztatów instruktorzy carvingu udzielili krótkiego wywiadu:
Jakie narzędzia używane są do rzeźbienia ?
– W 90% stosujemy jeden  nożyk, ale jest wiele rodzajów, czasem nawet potrzebny jest młotek a nawet obcążki. A  reszta sprzętu, taka skrzyneczka, to jest coś co pomaga w niektórych momentach uzupełniać kompozycje kwiatowe. Jednak  podstawowym narzędziem jest nożyk syjamski.
A  kto wycina lepiej ? Panie czy panowie ?
– To nie ma znaczenia, zależy od przyłożenia i chęci.
Czy organizują panowie jakieś konkursy ?
– Tak, organizujemy Mistrzostwa Polski Juniorów. Czyli dotyczące młodych talentów, niekoniecznie tych, którzy mają na początku fajne cięcia, ale przede wszystkim mają ciekawe pomysły. W tym momencie chodzi o to, żeby zaszczepić ich bakcylem carvingu.
Dziękuję za rozmowę i życzę wiele inspiracji w sztuce carvingowej.
Kliknij na zdjęcia !!
 
dodano: 2014-02-05 10:08:26
Rozstrzygnięcie zapytanie ofertowe nr 4/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 3 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 4/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na pełnienie funkcji: "Specjalisty ds. finansowo-obsługowych w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-02-05 10:01:29
Rozstrzygnięcie zapytanie ofertowe nr 3/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 3 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 3/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: "Dostawę surowców do ćwiczeń na potrzeby zajęć Właściciel bazy gastronomicznej oraz Właściciel bazy cateringowej" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-02-05 10:00:37
Rozstrzygnięcie zapytanie ofertowe nr 2/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 3 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 2/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: świadczenie usług cateringowych na potrzeby dwóch "Powiatowych For Kształcenia Zawodowego" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-02-05 09:57:49
Rozstrzygnięcie zapytanie ofertowe nr 1/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 3 luty 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 1/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: opracowanie dwóch raportów podsumowujących "Powiatowe Fora Kształcenia Zawodowego" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-02-03 08:22:00
Zapytanie ofertowe nr 5/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: "Usługę hostingową wraz z domeną".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-01-31 07:48:06
Ruszają szkolenia z carvingu w ramach projektu "Lokata na jutro"
W dniach 5 - 6 luty br. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim w ramach projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia     i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego” wezmą udział kursach z carvingu poziom podstawowy oraz średniozaawansowany.

W trakcie dwudniowego szkolenia uczniowie poznają historię carvingu, narzędzia stosowane do wycinania warzyw i owoców, sposoby doboru surowców, techniki i rodzaje cięć, sposoby zabezpieczania wykonanych rzeźb. Jednakże najważniejszym elementem kursu będzie praktyczne wykorzystanie noża tajskiego oraz różnego rodzaju dłutek, które pozwolą wykonać następujące rzeźby: liście z cukinii, kalie z kopru włoskiego, różę z kalarepy, kwiat tajski w melonie, ptaszki miłości, szyszkę z marchwi, różę w arbuzie, róże z marchwi, papugę z rzodkwi, astry z buraczka, chryzantemy z kalarepy, dalie z kalarepy, kwiat tajski II stopnia w melonie, różę z cukinii. Kurs carvingu poprowadzą najlepsi w Polsce - Mistrz Polski w Carvingu Paweł Sztenderski oraz  Wicemistrz Polski w Carvingu Grzegorz Gniech.

Carving to sztuka rzeźbienia w owocach i warzywach, wywodząca się z krajów Dalekiego Wschodu: Chin, Tajlandii, Japonii, obecnie najbardziej popularna w Tajlandii. Mieszkańcy tego kraju słyną z umiłowania piękna i bogatej ornamentacji, co przejawia się przede wszystkim w architekturze świątynnej i tradycyjnych strojach tancerek. Obecne w nich typowe tajskie motywy pojawiają się również często jako element rzeźb z dyni, melonów, ananasów, jabłek i papai. Produkty te można też drążyć w celu uzyskania oryginalnych mis  na sałatki, sosy, a nawet gorące potrawy. Z warzyw wycina się kwiaty i liście, niekiedy też małe zwierzątka, które zjada się na surowo lub po ugotowaniu. Najwięksi mistrzowie tworzą tradycyjne tajskie łódeczki oraz mitologicznych bohaterów, nie tylko z owoców i warzyw, ale również z masła czy ryżu.
Początkowo jadalne arcydzieła cieszyły oczy i podniebienia wyłącznie mieszkańców cesarskiego dworu. Złote czasy tej sztuki przypadają na XIX wiek. Po rewolucji w 1931 roku, jej popularność spadła, więc specyficznego rzemiosła zaczęto nauczać w tajskich szkołach, aby tradycja nie zaginęła. Obecnie naukę rzeźbienia w owocach i warzywach rozpoczynają dzieci w wieku 11 lat, a jej kontynuacja ma miejsce w gimnazjach i szkołach średnich, jak również, fakultatywnie, na uniwersytetach.

Projekt „Lokata na jutro” skierowany jest do 180 uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie, którzy będą mogli skorzystać z dodatkowych zajęć dydaktyczno-wyrównawczych, doradztwa zawodowego, stażów, a także profesjonalnych kursów Barmana I stopnia, Baristy I stopnia, Carvingu poziom podstawowy oraz średniozaawansowany. Należy dodać, iż w ramach projektu zostanie zakupiony sprzęt dydaktyczny, który posłuży szkołą przez kolejne lata.

Całkowita wartość projektu to 1 530 417,52 złotych, w tym 1 300 854,89 złotych dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a pozostałe 229 562,63 złotych to wkład własny niepieniężny Powiatu Kamieńskiego.
 
dodano: 2014-01-29 16:03:37
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 7/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 27 styczeń 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 7/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 nana pełnienie funkcji: „Koordynatora ds. zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie” w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-01-29 16:02:42
Rozstrzygnięcie zapytania ofertowego nr 6/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 27 styczeń 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 6/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 nana pełnienie funkcji: „Koordynatora ds. zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim” w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-01-20 13:52:12
Zapytanie ofertowe nr 4/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
 
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji "Specjalista ds. obsługowo-finansowych projektu".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-01-17 07:38:19
Rozstrzygnięcie Zapytania ofertowego nr 8/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 15 styczeń 2014 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 8/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 nana pełnienie funkcji: "Specjalisty ds. finansowo-obsługowych" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2014-01-15 10:50:57
Zapytanie ofertowe nr 3/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na "Dostawę surowców do ćwiczeń na potrzeby zajęć Właściciel bazy gastronomicznej oraz Właściciel bazy cateringowej".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-01-15 10:49:21
Zapytanie ofertowe nr 2/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na świadczenie usług cateringowych na potrzeby dwóch "Powiatowych For Kształcenia Zawodowego".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2014-01-15 10:36:27
Zapytanie ofertowe nr 1/2014/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na opracowanie dwóch raportów podsumowujących "Powiatowe Fora Kształcenia Zawodowego".
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-31 10:39:27
Zapytanie ofertowe nr 8/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji: „Specjalisty ds. obsługowo-finansowych projektu”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-31 10:38:30
Zapytanie ofertowe nr 7/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji: „Koordynatora ds. zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-31 10:37:39
Zapytanie ofertowe nr 6/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji: „Koordynatora ds. zajęć dydaktycznych w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-24 12:53:46
Rozstrzygnięcie Zapytania ofertowego nr 5/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 23 grudnia 2013 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 5/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: "Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Baristy, Barmana oraz Carvingu; w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2013-12-24 12:53:46
Rozstrzygnięcie Zapytania ofertowego nr 4/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 23 grudnia 2013 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 4/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na pełnienie funkcji: "Specjalisty ds. finansowo-obsługowych" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2013-12-24 12:52:00
Rozstrzygnięcie Zapytania ofertowego nr 3/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 23 grudnia 2013 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 3/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na pełnienie funkcji: "Dostawę materiałów biurowych i eksploatacyjnych" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2013-12-24 12:51:56
Rozstrzygnięcie Zapytania ofertowego nr 2/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 23 grudnia 2013 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 2/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na: "Opracowanie i dostawę materiałów promocyjnych" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2013-12-24 12:47:56
Rozstrzygnięcie Zapytania ofertowego nr 1/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
Komisja Konkursowa w dniu 23 grudnia 2013 r. dokonała wyboru oferty do zapytania nr 1/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13 na pełnienie funkcji: "Kierownika Projektu" w związku z realizacją projektu „Lokata na jutro”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego.
Pobierz rozstrzygnięcie zapytania ofertowego:
 
dodano: 2013-12-10 14:44:41
Uwaga - zmiana zapytania ofertowego nr 5/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: „Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Baristy, Barmana oraz Carvingu”.
Pobierz ogłoszenie:
 
Pobierz zmienione zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-04 09:00:48
Zapytanie ofertowe nr 5/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: „Przeprowadzenie zewnętrznego certyfikowanego szkolenia z zakresu Baristy, Barmana oraz Carvingu”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-04 08:58:51
Zapytanie ofertowe nr 4/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji: „Specjalista ds. obsługowo-finansowych projektu”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-04 08:57:36
Zapytanie ofertowe nr 3/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: „Dostawę materiałów biurowych i eksploatacyjnych”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-04 08:56:30
Zapytanie ofertowe nr 2/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na: „Opracowanie i dostawę materiałów promocyjnych”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-04 08:50:13
Zapytanie ofertowe nr 1/2013/WND-POKL.09.02.00-32-026/13
W związku z realizacją projektu „Lokata na jutro” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2 „Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego” zapraszamy do złożenia oferty na pełnienie funkcji: „Kierownika Projektu”.
Pobierz zapytanie ofertowe:
 
dodano: 2013-12-02 09:27:00
Dokumenty do pobrania dla prowadzących zajęcia
Wszyscy prowadzący zajęcia pozalekcyjne w ramach projektu "Lokata na jutro" zobowiązani są do pobrania: Dziennika zajęć, Listy obecności. 
Pobierz:
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia