dodano: 2020-10-21 17:00:31
Kurs barmański dla nauczycieli

W dniach 17-18 października br. trzech nauczycieli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie wzięło udział w 16-godzinnym kursie barmańskim. Kurs przeprowadził pan Mieszko Walasik.

Celem kursu było nabycie przez nauczycieli wiedzy i umiejętności z zakresu miksologii czyli przygotowywania koktajli, serwowania i doboru win oraz zapoznanie się z głównymi gatunkami alkoholi. Miłe kursantki miały możliwość poznania profesjonalnego sprzętu barmańskiego oraz technik posługiwania się nim.

Kadra pedagogiczna poprzez udział w kursach organizowanych w ramach projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi" współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020 uzupełniają i nabywają dodatkową wiedzę i umiejętności praktyczne, które zostaną w przyszłości przekazane uczniom szkoły.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-10-20 08:11:09
Ścinka i obalanie

W okresie od 26 września 2020 roku do 10 października 2020 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Benicach odbyła się pierwsza edycja kursu „Pilarz-Drwal oraz obsługa kos spalinowych” pod kierunkiem pana Krzysztofa Popiołka. W kursie udział wzięło siedmiu uczniów Technikum Leśnego, którzy przez dwa tygodnie zostali przeszkoleni w zakresie zasad BHP na stanowisku pilarza – drwala, okrzesywania i przerzynki drzew. Zrąb zupełny dla przyszłych pilarzy został zorganizowany w Nadleśnictwie Rokita w Leśnictwie Samlino, gdzie uczniowie kształcili się w pozyskaniu surowca drzewnego. W ostatnim dniu kursu został przeprowadzony egzamin końcowy (etap pisemny oraz praktyczny). Wszyscy uczniowie zdali egzamin potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowej, która uprawnia do wykonywania zawodu Pilarza-Drwala.

Kurs zawodowy odbył się w związku z realizacją projektu „Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020. 

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-10-14 21:37:24
Za uczniami kurs Monter suchej zabudowy

Na początku października br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie zakończył się kurs zawodowy "Monter Suchej Zabudowy", który skierowany był do 20 uczniów Technikum Budowlanego. Przez ponad dwa tygodnie uczniowie na terenie szkoły zapoznali się z montażem różnych systemów suchej zabudowy oraz stawiania ścianek działowych, a także przyswoili wiedzę o obowiązujących przepisach budowlanych, jak i praktycznej umiejętności prowadzenia robót budowlanych w zakresie montażu suchej zabudowy.

Kurs odbył się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja , Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-09-27 15:05:08
Uczniowie i nauczyciele poznali tajniki parzenia kawy

Przez ostatnie dni w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie unosił się aromat palonej kawy, bowiem uczniowie oraz nauczyciele uczestniczyli w kursie baristy prowadzonym przez Mistrza Polski Baristów, pana Marcina Rusnarczyka.

W dniach 22-23 września br. dwudziestu uczniów kamieńskiej szkoły poznało techniki prawidłowego przygotowania kawy w ramach kursu baristy I stopnia. Natomiast w kolejnych dniach nauczyciele uczestniczyli w kursie baristy I stopnia, kursie baristy II stopnia oraz kursie alternatywnych metod parzenia kawy.

Zarówno uczniowie jak i nauczyciele uzyskali nowe kwalifikacje zawodowe, które pomogą w pracy zawodowej.

Kursy odbyły się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja , Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-09-10 11:45:50
Zakończyli kurs kelnerski

W dniach 8-9 września br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie odbył się kolejny 16 godzinny kurs kelnerski prowadzony przez pana Rafała Wragę. 

Młodzież zapoznała się z najważniejszymi zasadami związanymi z pracą kelnera m.in. przeanalizowała: wygląd i prezencję kelnera, poznała cechy osobowe dobrego kelnera,  kulturę obsługi gości przy stole, znaczenie znajomości karty menu i karty win, podawanie kart menu. Uczyła się również przygotowywać salę konsumencką w tym zastawy stołowej do podawania dań i napojów.  Poznała techniki nakrywania stołów bielizną stołową oraz zasady dekorowania stołu.

Kurs realizowany był w ramach projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja , Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.
 

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-09-07 09:27:20
Uczniowie uczestniczyli w szkoleniu barmańskim I stopnia

W czwartek oraz piątek w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie odbył się kolejny ciekawy kurs. Tym razem uczniowie uczestniczyli w kursie barmana, który odbył się w związku z realizacją projektu „Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi”. Projekt jest współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Celem kursu było przekazanie uczniom podstaw technicznych sztuki barmańskiej, a także przygotowanie jego uczestników do samodzielnej, profesjonalnej pracy w barze typu ”American Drinks”. Głównym zadaniem kursu było przekazanie wiedzy młodzieży, aby w przyszłości ułatwić im start w pracy na stanowisku barmana. Kurs zorganizowany był w taki sposób, aby umożliwić przyswojenie wiedzy i umiejętności głównie praktycznych, z minimalnym uwzględnieniem teorii.
 

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-09-07 08:53:42
Zapytanie ofertowe Nr 13/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Dostawa koni do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2020-09-03 10:25:54
Uczniowie zdobyli nowe kwalifikacje zawodowe

Rozpoczął się rok szkolny 2020/2021, zatem przyszedł czas na realizację kolejnego kursu zawodowego dla uczniów w ramach projektu „Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi”, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

W dniach 1-2 września br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się 16 godzinny kurs barmana, który miał na celu przygotowanie uczniów do samodzielnej, profesjonalnej pracy za barem, nabycie umiejętności sztuki barmańskiej, zdobycie nowych umiejętności oraz podwyższenie kwalifikacji zawodowych.

Dziesięcioosobowa grupa została wprowadzona do zawodu barmana poprzez poznanie charakterystyki pracy za barem, obowiązków barmana, etyki pracy, optymalizacji ruchów i ergonomii pracy barmana. Zapoznali się także z technologią napojów alkoholowych, towaroznawstwem alkoholowym oraz podziałem alkoholi i koktajli. W praktyce uczestnicy ćwiczyli obsługę gości przy barze oraz stoliku, organizację baru oraz Working Flair.

Wszyscy kursanci uczestniczyli w zajęciach z dużym zaangażowaniem i ciekawością oraz  ukończyli kurs z wynikiem końcowym pozytywnym. Nowo nabyte umiejętności na  pewno zaprocentują w przyszłości – jako bardzo dobry start w budowaniu swojej kariery zawodowej. Uczniowie będą postrzegani przez przyszłych pracodawców jako osoby wyposażone w duży zakres kwalifikacji oraz kompetencji.
 

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-08-24 12:48:36
Zapytanie ofertowe Nr 12/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Transport uczniów na uczelnie wyższe, targi gastronomiczne oraz do ogrodów botanicznych i parków narodowych"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2020-07-07 12:43:06
Zapytanie ofertowe Nr 11/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Wykonanie, dostawę i montaż blatów do sali komputerowej, lady recepcyjnej, lady bufetowej oraz lady restauracyjnej do pracowni hotelarskiej"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2020-06-27 09:26:59
Ostatni kurs przed wakacjami

Tuż przed rozpoczynającą się przerwą wakacyjną w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie odbył się kurs kelnerski dla 10 uczniów. Uczniowie przez dwa dni pod bacznym okiem pana Rafała Wragi z firmy Coctailshow poznali różne techniki kelnerskie oraz rodzaje serwisu i ich zastosowanie.

Kurs realizowany był w ramach projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja , Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-24 21:35:59
Za uczniami kurs kelnerski

W dniach 22-23 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się kolejny kurs. Tym razem grupa dziewięciu uczniów wzięła udział w kursie kelnerskim prowadzonym przez pana Rafała Wragę z firmy Coctailshow. Przez 16 godzin uczniowie poznali różne techniki kelnerskie oraz rodzaje serwisu i ich zastosowanie. Kurs realizowany był w ramach projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja , Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe, Regionalnego programu Operacyjnego Województwa zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-18 13:15:12
Za nami kurs zawodowy Ręcznego Wyrobu Czekolady i Pralin

W dniach 15-17 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się kurs zawodowy „Ręcznego Wyrobu Czekolady i Pralin”, który był skierowany do uczniów oraz nauczycieli.

Pod czujnym okiem instruktora pani Ewy Drzewickiej, Wicemistrzyni Europy w Cukiernictwie, a także od lutego 2020 roku Mistrzyni Olimpijskiej IKA Olypiade der Koche Stuttgart uczniowie oraz nauczyciele samodzielnie wykonali kruche i delikatne czekoladowe praliny w rozmaitych kształtach o zaskakujących i klasycznych smakach, a także nauczyli się profesjonalnie temperować czekoladę i wylewać nią różne formy.

Na zakończenie każdego kursu odbył się egzamin potwierdzający zdobycie kwalifikacji zawodowej. Tym samym uczniowie oraz nauczyciele mogą pochwalić się zdobyciem nowych umiejętności, które będą mogły być wykorzystane w niedalekiej przyszłości. 

Kurs odbył się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć z 17 czerwca 2020 roku

(kliknij na zdjęcia!)

Galeria zdjęć z 16 czerwca 2020 roku

(kliknij na zdjęcia!)

Galeria zdjęć z 15 czerwca 2020 roku

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-16 21:51:20
Kolejna grupa uczniów poznała tajniki ręcznego wyrobu czekolady i pralin

We wtorek 16 czerwca br. w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim odbył się kolejny kurs zawodowy "Ręcznego Wyrobu Czekolady i Pralin". Dziesięcioosobowa grupa uczniów samodzielnie wykonali kruche i delikatne czekoladowe praliny w rozmaitych kształtach o zaskakujących i klasycznych smakach.

Kurs prowadziła pani Ewa Drzewicka, która jest Wicemistrzynią Europy w Cukiernictwie, a także od lutego 2020 roku Mistrzyni Olimpijska IKA Olympiade der Koche Stuttgart.

Na zakończenie kursu uczniowie podeszli do egzaminu, który zdali śpiewająco, a tym samy zdobyli certyfikaty potwierdzające zdobycie kwalifikacji zawodowej w ręcznym wyrobie czekolady i pralin.

Kurs odbył się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-15 19:47:39
Uczniowie poznali tajniki ręcznego wyrobu czekolady i pralin

Po kilku dniach przerwy uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim uczestniczyli w dziesięciogodzinnym kursie zawodowym "Ręczny Wyrób Czekolady i Pralin". Pod czujnym okiem instruktora pani Ewy Drzewieckiej, Wicemistrzyni Europy w Cukiernictwie uczniowie samodzielnie wykonali kruche i delikatne czekoladowe praliny w rozmaitych kształtach o zaskakujących i klasycznych smakach, a także nauczyli się profesjonalnie temperować czekoladę i wylewać nią różne formy.

Na zakończenie kursu uczniowie otrzymali certyfikaty potwierdzające zdobycie kwalifikacji zawodowej.

Już jutro kolejna grupa uczniów będzie mogła spróbować swoich sił z czekoladą, natomiast w środę w kursie udział wezmą nauczyciele.

Kurs odbył się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-11 00:39:36
Warsztaty Kulinarne z Autorytetem zakończone

W dniach 08-10 czerwca br. w  Warszawie odbyły się Warsztaty Kulinarne z Autorytetem, które skierowane były do uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie.

Przez te trzy dni uczniowie pod bacznym okiem Chefów Kurta Schellera, Giancarlo Russo oraz Jarosława Uścińskiego poznali tajniki kuchni śródziemnomorskiej, kuchni włoskiej oraz kuchni polskiej.

Jednakże nie samym gotowaniem człowiek żyje, dlatego też w czasie wolnym uczniowie mieli możliwość zobaczyć Pałac Kultury, Zamek Królewski, Grób Nieznanego Żołnierza, Łazienki Królewskie czy Belweder.

Warsztaty nie odbyłyby się gdyby nie determinacja kilku osób, dlatego też składamy serdeczne podziękowania firmie Carving-Gniech Sylwia Kruszyńska reprezentowaną przez panią Sylwię Kruszyńską oraz pana Grzegorza Gniecha, panu Stefanowi Birce, Chefowi Kuchni Hotelu Lord, Chefowi Kurtowi Schellerowi, Chefowi Giancarlo Russo oraz Chefowi Jarosławowi Uścińskiemu.

Warsztaty odbyły się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie placówek prowadzących kształcenie zawodowe i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Galeria zdjęć z 10 czerwca 2020 roku

(kliknij na zdjęcia!)

Galeria zdjęć z 09 czerwca 2020 roku

(kliknij na zdjęcia!)

Galeria zdjęć z 08 czerwca 2020 roku

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-09 21:58:57
Kolejny pracowity dzień dla uczniów

W dniu dzisiejszym uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie uczestniczyli w kolejnych warsztatach kulinarnych z autorytetem prowadzonych przez pana Kurta Schellera, pana Giancarlo Russo pana Jarosława Uścińskiego.

Przez kilka godzin uczniowie poznali różne techniki przygotowania potraw, by na końcu spróbować smacznych dań. Teraz przyszedł czas na ładowanie baterii, gdyż już za kilka godzin młodzi kucharze ponownie pod czujnym okiem będą przygotowywać potrawy.

Warsztaty odbywają się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-06-08 19:38:39
Pierwszy dzień Warsztatów Kulinarnych z Autorytetem

W poniedziałek 08 czerwca br. w Warszawie uczniowie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie wzięli udział w Warsztatach Kulinarnych z Autorytetem.. Pod bacznym okiem szwajcarskiego szefa kuchni, zdobywcy trzech Gwiazdek Michelin pana Kurta Schellera, oficjalnego kucharza Episkopatu pana Giancarlo Russo oraz szefa kuchni Restauracji Moonsfera pana Jarosława Uścińskiego, uczniowie przygotowali przepyszne potrawy.

Dla uczniów był to pierwszy dzień, ale nie ostatni dzień gotowania ze znanymi kucharzami.

Warsztaty odbywają się w związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

(kliknij na zdjęcia!)

dodano: 2020-02-12 07:50:14
Zapytanie ofertowe Nr 10/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Dostawę surowców do ćwiczeń na potrzeby realizacji zajęć pozalekcyjnych"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2020-02-04 21:35:37
Zapytanie ofertowe Nr 9/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Modernizację pracowni chemicznej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2020-01-23 14:04:30
Zapraszamy do udziału w projekcie

Zapraszamy uczniów Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Benicach, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Kamieniu Pomorskim oraz Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie do wzięcia udział w projekcie "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

 

dodano: 2020-01-17 07:47:30
Zapytanie ofertowe Nr 8/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Pełnienie funkcji Koordynatora Szkolnego"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2020-01-14 17:15:41
Zapytanie ofertowe Nr 7/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Dostawę surowców do ćwiczeń na potrzeby realizacji zajęć pozalekcyjnych"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2019-12-30 09:49:04
Zapytanie ofertowe Nr 6/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Modernizację sal komputerowych w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Wolinie"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2019-12-23 10:29:48
Zapytanie ofertowe Nr 5/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Dostawę materiałów biurowych i eksploatacyjnych"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2019-12-23 10:28:43
Zapytanie ofertowe Nr 4/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na pełnienie funkcji: "Kierownika Projektu"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2019-12-20 12:42:20
Zapytanie ofertowe Nr 3/RPZP.08.06.00-32-K036/19
W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Świadczenie usług z zakresu obsługi zamówień publicznych na rzecz Zamawiającego"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2019-12-20 12:40:34
Zapytanie ofertowe Nr 2/RPZP.08.06.00-32-K036/19

 

W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na: "Dostawę i opracowanie materiałów promocyjnych"
Pobierz zapytanie ofertowe:

 

dodano: 2019-12-20 12:35:17
Zapytanie ofertowe Nr 1/RPZP.08.06.00-32-K036/19

 

W związku z realizacją projektu "Powiat Kamieński szkolnictwem zawodowym stoi", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Priorytet VIII Edukacja, Działanie 8.6 Wsparcie  szkół i placówek prowadzących kształcenie zawodowe oraz uczniów uczestniczących w kształceniu zawodowym i osób dorosłych uczestniczących w pozaszkolnych formach kształcenia zawodowego, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, zapraszamy do składania ofert na pełnienie funkcji: "Koordynatora Szkolnego"
Pobierz zapytanie ofertowe:
Korzystanie z serwisu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia